Poczuj MOC przygody - Światowe marki

O Seven

NOWOŚĆ NA RYNKU, POWIEW ŚWIEŻEGO POWIETRZA

Witamy na stronie internetowej SEVEN - nowej wypożyczalni motorów i motocykli w Warszawie.

Firma SEVEN jest nowa na rynku, powstała z pasji ludzi do motocykli, kto raz poczuł tą adrenalinę zrozumie o czym mowa... Nasz zespół jest stworzony z grupy ludzi, którzy z różnych powodów posiadają zamiłowanie do motocykli. Większość z Was uważa, że to hobby dla mężczyzn, lecz my się z tym nie zgadzamy... Kochamy to co robimy, pragniemy uprzyjemnić Wam spędzony czas oraz chwile które pozostaną na długo w Waszej Pamięci... Emocji na pewno nie zabraknie.

Oferujemy wynajem motorów krótko oraz długoterminowy. Na pewno każdy znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli szukasz modelu na jeden dzień lub cały sezon skontaktuj się z nami !

Nasza wypożyczalnia motocykli wyróżnia się na warszawskim rynku przede wszystkim zadbanymi i sprawnymi maszynami znanych producentów/marek. W naszej ofercie znajdują się motocykle sportowe, turystyczne lub uniwersalne. 

Więcej dostępnych modeli znajduje się w zakładce ''Motocykle''.

Wypożyczalnia motocykli SEVEN proponuje usługi dobrane indywidualnie do każdego klienta, oferujemy także wiele innych możliwości np: propozycje ciekawych tras. Celem Naszym jest satysfakcja i zadowolenie klienta, spełnienie marzeń większych i mniejszych oraz dostarczenie Wam doznań jakich oczekujecie.

Dlaczego My?

Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, jednak jesteśmy dostępni w całej Polsce.

Posiadamy atrakcyjne ceny oraz szeroki zakres usług: oprócz wynajmu motorów oferujemy także kaski oraz odzież motocyklową. Nasze podejście jest indywidualne do każdego klienta w zależności od potrzeb oraz wymagań. Potrafimy dostosować się do sytuacji aby, jak najbardziej zrozumieć Państwa wymogi, Nasz zespół jest zgraną grupą, która ma na celu spełnić wasze oczekiwania.

Jesteśmy elastyczni, uśmiechnięci i gotowi do działania.

Nie czekaj ! odwiedź naszą wypożyczalnię w Warszawie przy ulicy Estrady 13D, zadzwoń 662 16 16 16 lub zarezerwuj wybrany motocykl przez formularz kontaktowy.